DVR OSD ile Kullanıcı Dostu Kamera Yapılandırması
AVTECH HD CCTV kameralar daha gelişmiş konfigürasyonlar için kendi ayar menüsüne sahiptir ve ayar menüsüne AVTECH HD CCTV DVR OSD üzerinden kolayca erişilebilmektedir.

IVA - Akış Sayımı
Mağaza sahipleri, kamerada yerleşik olan Dahili Akış Sayımı'nı kullanarak günde kaçtane müşterinin geldiğini öğrenebilmektedir. Bu sayede Düzenli raporlar ve analiz yöntemleri kullanabilirler.

Push Video
Push Video serisi, güçlü mobil gözetim özellikleri, özellikle iPhone, iPad, Galaxy ve diğer Android cihazlarda video oynatma özelliğine ve aktif olay bildirim sistemlerine sahiptir. Ücretsiz mobil uygulamamız olan EagleEyes, olay gerçekleştikten hemen sonra 5 saniye içinde bildirimleri alabilecek ve ne olduğunu görebileceksiniz. Push Video serisi, mülkünüze göz kulak olur ve asla uykuda kalmaz.

EASY Kurulumu
AVTECH, CCTV sisteminizi IP tabanlı video gözetimine çevirmek için en az çaba harcayarak HD video kalitesini yaşamanızı sağlar. IP tabanlı ürünler hakkında bildiğinizden tamamen farklı olan benzersiz bir işlev. Bununla birlikte, NVR otomatik olarak IP kameralara bağlanacak ve herhangi bir özel ayar yapmaya gerek olmayacaktır.

Push Status
Kullanıcılar, sistemin anlık durumdaki anormallik olaylarını, anlık durumdaki güvenlik sistemlerine (video kaybı, sistem boşta bırakılmış, sabit disksiz, vb.), Push Status'ın fonksiyonu ile akıllı telefonlarından derhal haberdar olurlar.

Spot Monitör
HDMI çıkışı üzerinden ana ekrana ek olarak, VGA veya kompozit çıkış üzerinden canlı görüntü, monitör veya olay monitörünü göstermek için ikincil bir ekran da atayabilirsiniz.

FULL HD Kalitesi
AVTECH çözümü, Uygunlamanızı kolayca yükseltmenize olanak tanır, bu da size video kaydı ve oynatma için net görüntüler sağlar. LCD / LED monitörlerde en iyi görüntü kalitesini veren 1920 * 1080 REAL Full HD ekran servisini destekler.

WDR

Aşırı pozlama ve karanlık alanlarda görüntü tanıma özelliğini artırın.

Ücretsiz P2P ve EaZy Bulut Ağı
Cloud EaZy Networking, AVTECH cihazlarını otomatik olarak tak ve çalıştır özelliği ile internete bağlamak için ücretsiz bir P2P servisidir ve canlı görüntüyü istediğiniz zaman mobil cihazınız veya laptop ile kontrol etmenizi sağlar. .
Tüm Hakları Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.'ye Aittir.