Avtech 1996 yılında kurulan dünyanın önde gelen Tayvan menseili CCTV üreticisidir. Tayvan borsasında yayınlanan en büyük CCTV üreticisidir. Dünyada dijital video kayıt cihazlarını, Push Video, Push Status ve Intelligent Video Analiz gibi bir çok akıllı özelligi gelistiren yenilikçi bir sirkettir.
HD IP ve HD-TVI üzerine her türlü projeye uyum saglayabilecek genis bir ürün gamı bulunmaktadır.

AVTECH CCTV Sistemleri konusunda faaliyet gösteren Taiwan menşeli dünyanın önde gelen kamera ve dijital kayıt cihazları üreticisidir. Üstün teknoloji ve ürün geliştirme özelliği sayesinde özellikle CCTV Kamera ve Dijital Video Kayıt cihazları konusunda geniş, kaliteli ve ekonomik bir ürün yelpazesine sahiptir. AVTECH Stand-alone DVR cihazlarıyla sektöre damgasını vurmuş ve CCD kameralarla adını perçinlemiştir.

2010 Yılı itibari ile piyasaya sunduğu çok geniş uygulama alanı olan IVS (Akıllı Video Gözetim Sistemleri) ve IP tabanlı CCTV Sistemleri, lansmanı yapıldığı ilk günden beri yoğun ilgi ve talep görmektedir.

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. AVTECH IVS sistemlerinin Türkiye Tek distribütörü olarak geniş stok ve teknik destek hizmeti ile bayi projelerine katkıda bulunmaktadır.


Videofon, 1974 Yılında Kahramanoğlu Ticaret ismi ile kurulmuş olup elektronik cihaz ve komponent konusunda çeşitli üretici firmaların temsilcilik ve distribütörlüğünü yapmıştır. 1994 Yılında ‘Elektronik Güvenlik Cihazları’ konusunu da Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.’yi kurarak faaliyet alanına katmış, uzun yıllar boyunca elektronik sektöründe edinmiş olduğu birikim ve tecrübelerini bu alandaki hizmetleri ile birleştirmiştir

Ana faaliyet alanları; CCTV, Hırsız ve Yangın İhbar, Bina Otomasyon, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik ve Video Intercom Sistemleridir. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider üretici firmalarla işbirliği yaparak bayilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir. Paradox, JVC, Vpon, Avtech, CPCam, SCS, Decode, Kpsec, KDT gibi birçok markanın distribütörlüğünü ve ithalatını yapmaktadır.

Videofon Güvenlik Teknolojileri, bugün, dinamik satış ekibi ve tecrübeli teknik destek servisi ile yurt çapında 900 bayi'e hizmet vermektedir.

Bayilerini sürekli geniş stok, teknik eğitim ve danışmanlık olanakları ile desteklemekte, sağladığı satış sonrası destek hizmeti müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Paradox'un tüm dünyada konumlanmış 120 uluslararası distribütörlerinden en başarılı 5 distribütöre verilen ''TOP 5 INTERNATIONAL DISTRIBUTOR'' belgesi sahibidir. Kanada Montreal şehrinde düzenlenmiş olan Paradox'un 15. Kuruluş Yıldönümü VIP Konferansında tüm dünya distribütörleri arasından birinci seçilerek ''EN BÜYÜK BAŞARI VE GELİŞME'' ödülüne layık görülmüştür.       

2005 Yılında ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ’NİN Kurumlar Vergi Mükellefleri içinde 10. sırayı,  2008 ve 2009 Yıllarında 17. sırayı, 2010 Yılında 12. sırayı, 2011 Yılında ise 10. sırayı alarak, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından ‘’En Seçkin Mükellefler’’ belgesine layık görülmüştür.
Tüm Hakları Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.'ye Aittir.